تماس با ما

سوالات پرسیده شده از ما

سوالات متداول از ما

فایل های صوتی سابلیمینال چگونه فایل هایی هستند ؟

هر سابلیمینال ترکیبی از موسیقی آرامش بخش و صداهای طبیعی است. هنگام گوش کردن، به جز شنیدن موسیقی، چیز دیگری نمی شنوید .اگر با دقت بیشتری گوش دهید،فقط ممکن است زمزمه هایی بشنوید! با گوش دادن به هر سابلیمینال آماده تغییرات مثبت از درون باشید.

سی روز به صورت مداوم و پشت سر هم به فایلی که خریداری کرده اید گوش کنید ولی اگر در این مدت تغییری مشاهده نکردید حداقل دو هفته یا دو ماه به گوش دادن ادامه دهید و اصلا نگران نباشید و به خودتان وقت بیشتری بدهید. هر فرد نسبت به جملات تاکیدی پنهان واکنش متفاوتی را نشان میدهد.

فایل های سابلیمینال را می توانید در طول شبانه روز و به مدت زمان دلخواه گوش دهید و آنها را تکرار کنید.چون تکرار مهمترین نکته برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است. بنابراین توصیه میشود تا آنجا که ممکن است درطول شبانه روز به این فایلها گوش دهید.

بهترین حالت  استفاده این است که هنگامی که میخواهید به این فایل های صوتی گوش دهید در یک محل راحت بنشینید یا دراز بکشید و عضلات خود را شل کنید و چند نفس عمیق بکشید و روی ذهن و هدفی که میخواهید به آن برسید تمرکز کنید. ولی شما در هر حالتی میتوانید از سابلیمینال استفاده کنید حتی در خواب یا رانندگی یا هنگامی که مشغول کار هستید.

اطلاعات ما

تماس با ما و پرسش سوالات

    Your Name (required)

    Your Email (required)

    Your Message

    پل ارتباطی ما:واتس اپ ۰۹۳۶۴۴۴۶۸۹۸

    پیج اینستاگرام ما:http://instagram.com/submsg.ir